Harika tasarımı teknoloji ile buluşturuyoruz

mürekkep damlaları

10 renk baskı ile istediğiniz tasarımı en iyi şekilde sunabiliyoruz.

pantone katoloğu

Sanat ve renk bilimini harmanlayarak, işletmenizin en yüksek düzeyde renk bütünlüğü elde etmesine yardımcı oluyoruz.

eco-friendly

Yaşanabilir bir gezegen için geri dönüştürülebilir ürünler ile hem çevreyi hem markanızı güven altına alıyoruz.

Minumum üretim

Minumum üretimimizi en aza indirerek "ambalaj karbon ayak izinizin ana faktörüdür" anlayışımızı sürdürüyoruz.

Bizim Ekip

Çekirdek ekibimiz hiç değişmedi. Birlikte geçirdiğimiz zaman bizi gerçek bir aile haline getirdi. Karmaşık fikirleri kolaylıkla anlamamızı sağlayan harika bir ekip geliştirdik. Şirket kurucuları, ilk yıllarda olduğu gibi bugün de size hizmet etmeye devam ediyor.

Bizim Kültürümüz

Müşterilerle yakın ilişki kurun

Müşteri tabanımızla etkileşim kurmak için kendi ürünlerimizi kullanıyoruz. Ekibimiz soruları yanıtlamak, geri bildirim toplamak ve başarılı bir topluluğun nasıl oluşturulacağına dair tavsiyeler sunmak için günlük olarak toplantı yapıyorlar. Yıllar içinde çok fazla değişiklik gördük ve bu kadar çok müşterimizin bizimle başarılı olmaya devam ettiğini görmekten gurur duyuyoruz.

Özgün olun, oyuncu olun

Müşterilerimizle her gün konuşuyoruz. Pazarlama konuşmasının veya kurumsal yönergelerin arkasına asla saklanmayız. Profesyoneliz ama kişiliğimizi göstermekten korkmuyoruz.

İşinizle gurur duyun

Kendimizi çok yüksek bir standartta tutuyoruz. Kurumumuzda alınan kararlar, tüm ekibin ortak imzasını taşır. Hepimiz imzalayana kadar hiçbir şey onaylanmaz.

Öğrenin ve büyüyün

Çok hızlı hareket eden bir ortamda çalışıyoruz. Her gün yeni teknolojiler, yeni ürünler piyasaya sürülüyor ve tüketici alışkanlıkları değişiyor. Her zaman en son teknolojide olduğumuzdan emin oluruz ve araştırmalarımızı ürünlerimize uygularız.