Gelin, ambalaj dünyasını daha da iyi hale getirmemize yardım edin

Farklı deneyimlerin, sürekli olarak daha iyi ürünlere yol açacak daha geniş bir kolektif bakış açısına katkıda bulunduğuna inanıyoruz. İşe aldığımız her kişi Almpack'i çalışmak için daha da iyi bir yer haline getiriyor.

Başvurularınızı cv@almpack.com adresine özgeçmişinizi mail atarak yapabilirsiniz.

İlk kuruluşumuzdan itibaren bireye saygı, katılımcılık ve bireysel sorumluluk, yenilikçi ve yaratıcı düşünceye açıklık, insan kaynaklarının sürekli gelişimi başlıca inanç ve değerlerimizi oluşturmaktadır. Şirketin başarısı, her bir çalışanın kendi yaptığı iş çerçevesinde önemli bir katkıda bulunması ve bunu toplam şirket performansını etkileyecek düzeye taşıması ile mümkün olacaktır. Bu doğrultuda her zaman çalışanlarımızın yönetime aktif katılımını desteklemekte ve buna imkan yaratmaktayız. Böylelikle hem iş tatmini yüksek, gelişime açık, geliştirmeye hevesli, dinamik bir ekip oluşturmayı ve hem de bu güçlü ekip ile müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vererek başarı çizgimizi daima daha yukarı taşımayı hedefliyoruz.

* Almpack, istihdam konularında ırk, renk, din, cinsiyet, ulusal köken, yaş, askerlik hizmetine uygunluk, gazilik durumu, cinsel yönelim, medeni durum, engellilik veya diğer korunan sınıflar temelinde ayrımcılık yapmaz. İşyeri çeşitliliğini destekliyoruz.